Luottamushenkilöt

Oili Danielsbacka
Sihteeri

Tiedotustoimikunta, Retkeilytoimikunta,

oili.danielsbacka@gmail.com
0400606131

Hannu Haapanen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Retkeilytoimikunta, Muu

hhaapanen2@gmail.com
0400 554728

Leena Huuhilo
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Retkeilytoimikunta,

leenam.huuhilo@gmail.com
0405849936

Sihvola Irmeli
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Tiedottaja

Tiedotustoimikunta, Retkeilytoimikunta, Sauvakävelytoimikunta,

irmeli.sihvola@gmail.com
0400 803 505

Armi Koskinen
Varapuheenjohtaja, Hallituksen/johtokunnan jäsen, Muu luottamushenkilö

Retkeilytoimikunta, Pyöräilytoimikunta,

armi.koskinen@pp.inet.fi
050 317 3796

Antti Leinonen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Majatoimikunta,

anleinonen@suomi24.fi
0503028800

Mika Mäkelä
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Muu luottamushenkilö

Retkeilytoimikunta, Melontatoimikunta, Vapaaehtoinen pelastuspalvelutoimikunta

mika.makela65@gmail.com
040 703 0051

Kirsi Ravi
Jäsensihteeri, Puheenjohtaja

Retkeilytoimikunta,

kirsi.ravi@gmail.com
050 3391666

Sinikka Söyring
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Retkeilytoimikunta,

sinikka.soyring@netti.fi
040 7286191